info@isinbizden.net

444 96 96

GNR ALTYAPI İNŞ. A. Ş.

Genel bakış

  • Kuruluş Tarihi Ocak 1, 2006
  • Sektörler Yapı
Bottom Promo

Şirket Tanımı

GNR ALTYAPI İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ

GNR Altyapı İnşaat A.Ş. 2006 yılında İnşaat Mühendisi Orhan GÜNERİGÖK tarafından şahıs firması olarak kurulmuş olup, 2015 yılında Varol Grup İnşaat A.Ş olarak faaliyetlerine devam etmiştir.Kurulduğu günden bu yana altyapı ve üstyapı inşaat işlerinin tüm dallarında faaliyet başarısı gösteren Varol Grup İnşaat A.Ş 2022 yılında GNR Altyapı İnşaat A.Ş olarak ünvan değişikliği ile faaliyetlerine devam etmektedir.

16 yıldan bu yana Türkiye’nin inşaat ve gayrimenkul sektöründe başarılı projelere imza atan GNR Altyapı İnşaat  A Grubu Yapı Müteahhitlik Belgesini alan inşaat şirketlerinden biri oldu.Ayrıca TS EN ISO 9001 2015 Kalite Yönetim Belgesi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, OHSAS 18001:2007 İş Güvenliği Yönetim Sistem Belgesine sahip olan GNR Altyapı İnşaat, uyguladığı projelerin tamamını bu standartlar çerçevesinde tamamlamaktadır.

Proje verimliliği ve rekabet yeteneğiyle müşteri taleplerini hızlı ve kaliteli biçimde karşılamak, verimliliği arttırırken yenilikçi çizgisini sürdürmek şirketin temel prensipleri dahilindedir. Tecrübeli ve eğitimli personeli ile iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek iş ve yaşam alanları üretmenin yanı sıra doğayla uyumlu ve insana değer veren projeleri hayata geçirmek için titizlikle çalışır. Müşteri isteklerini beklentilerin üzerinde karşılamak, güvenilir hizmet sürekliliğini sağlamak, kaynakları verimli şekilde kullanırken çevreyi korumak, Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uygunluğu ile hem sektöre hem de toplumsal yaşama katkıda bulunmayı hedeflemek şirketimizin vazgeçilmez ana temel felsefeleri arasındadır.

Sektörel başarısını ve faaliyet alanlarını her geçen gün artırarak ilk tercih edilen ve bu sayede büyüme ivmesini sürekli yükselten GNR Altyapı İnşaat, çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Bottom Promo
Bottom Promo
Top Promo

GNR ALTYAPI İNŞ. A. Ş. İş İlanları